INTERNET    Strony internetowe

Strony internetowe - Twoi klienci szukają Cię w sieci

Strona www, to internetowe biuro, które dostarczy niezbędnych informacji o Twojej działalności obecnym i potencjalnym klientom. W zależności od celów jakie postawisz budowanej stronie internetowej możesz dzięki niej m.in.:

 • ułatwić potencjalnym klientom odnalezienie firmy;
 • uruchomić dodatkowy kanał dystrybucji dla zdobywania nowych klientów;
 • ułatwić dostęp potencjalnym klientom do całodobowej informacji o firmie, produktach i usługach;
 • zaprezentować w pełni firmę i jej ofertę;
 • podnieść prestiż firmy i umocnić markę na rynku branżowym;
 • skutecznie kreować wizerunek firmy w Internecie;
 • kształtować świadomość konsumencką.

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową dostosowując optymalnie technologie i zasoby do wyznaczonych celów biznesowych i marketingowych. To do Twojego serwisu będą porównywane strony konkurentów, a my dołożymy wszelkich starań, aby Twoja strona internetowa wygrała tę rywalizację.

Zobacz przykładowe realizacje z zakresu tworzenia stron www

Strona www dla Adams Strona www dla KDM-automatyka

Więcej szczegółowych informacji naszych prac znajdziesz na stronie Realizacje.

Polecam KYLOS hosting

Co zyskasz korzystając z naszej oferty budowy strony www?

 • Funkcjonalną i użyteczną stronę internetową o intuicyjnej nawigacji,
 • skuteczne rozwiązania realizujące cele biznesowe i marketingowe,
 • ładną i wyróżniającą się szatę graficzną strony www,
 • kodowanie strony przyjazne wyszukiwarkom z zachowaniem standardów sieciowych,
 • przewagę nad konkurencją, za sprawą nowoczesnej i skutecznej prezentacji firmy,
 • stały kontakt i konsultacje przez cały okres współpracy,
 • szybkie uaktualnienie strony www,
 • wszystkie pliki źródłowe, które otrzymasz na płycie CD,
 • prawa majątkowe do strony www,
 • możliwość samodzielnego aktualizowania strony internetowej dzięki systemowi zarządzania treścią CMS,
 • możliwość rozbudowy strony www o sklep internetowy.

Poznaj etapy tworzenia strony internetowej

Kompleksowo przygotujemy dla Ciebie stronę internetową.

ikona audytuAUDYT
Zaczniemy od audytu rynku i Twoich potrzeb. W ten sposób poznamy Twoich konkurentów oraz wyodrębnimy cele i potrzeby zarówno Twoje jak i Twoich potencjalnych klientów.


ikona strategiiSTRATEGIA
Na podstawie zebranych informacji przygotujemy wspólnie strategię Twojego serwisu, co pozwoli efektywnie wykorzystać narzędzie jakim jest strona www do realizacji celów Twojej firmy. Jeżeli już posiadasz swoją strategię dostosujemy do niej projekt strony www.


ikona realizacjiREALIZACJA
Następnie stworzymy, przejrzystą, funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie stronę internetową, łącznie z opracowaniem tekstów. Dzięki temu Twoi obecni i potencjalni klienci chętnie zapoznają się z zawartością serwisu, łatwo odnajdą potrzebne informacje i wykonają żądaną przez Ciebie akcję, którą może być np. złożenie zamówienia.


ikona wdrozeniaWDROŻENIE
Gotową stronę www zainstalujemy na serwerze wskazanym przez Ciebie lub sami zarejestrujemy domenę i dobierzemy odpowiedni serwer. Dzięki temu zyskasz czas, który musiałbyś poświęcić na szukanie właściwego serwera i rejestracji domeny.


ikona promocjiPROMOCJA
Na koniec zajmiemy się promocją Twojej strony w sieci. Dzięki temu potencjalni klienci łatwo odnajdą Twoją stronę, generując dużo wejść (szczegóły dostępne na podstronie Promocja stron www).


Darmowa wycena usługi

wycenaJeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz poznać wstępną wycenę Twojej nowej strony internetowej, przejdź do zakładki » kontakt i wyślij zapytanie ofertowe wraz ze specyfikacją.

Specyfikacja (brief) to dokument, który nie tylko pomoże nam poznać Twoje oczekiwania i zakres planowanych prac, ale przede wszystkim pozwoli Ci sprecyzować cele i wymagania stworzenia strony oraz wyznaczyć i zrozumieć grupę docelową. Zazwyczaj podczas tworzenia takiego dokumentu wpada się na nowe pomysły i poznaje nowe fakty. Dzięki temu otrzymamy cenne wskazówki, które później pozwolą nam przygotować optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Ponadto, dobrze opracowana specyfikacja szybciej i precyzyjniej pozwala nam przygotować kosztorys, a obu stronom uniknąć niedomówień.

Możesz pobrać (plik PDF) brief, albo wypełnić ten poniższy i przesłać odpowiedzi na nasz adres.

pobierz specyfikacjęUwaga! Nie można zapisać wypełnionego elektronicznie dokumentu i po zamknięciu go, wszystkie wpisane dane zostaną automatycznie wyczyszczone. Dlatego po elektronicznym wypełnieniu specyfikacji musisz przesłać do nas dokument pocztą elektroniczną za pomocą przycisku "Wyślij", a następnie go wydrukować. Jeżeli nad dokumentem ma pracować więcej osób warto wcześniej wydrukować pustą specyfikację, a po wspólnym opracowaniu dokumentu dopiero wypełnić wersję elektroniczną.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie tworzenia stron internetowych

Co muszę wiedzieć zanim zamówię serwis internetowy ?

Przede wszystkim musisz znać cel w jakim ma powstać strona i określić grupę docelową. Powinieneś mieć już opracowaną wstępną strukturę strony (z jakich podstron ma składać się serwis: strona główna, o nas, oferta, kontakt itd.). Jeśli jeszcze nie masz wizji struktury serwisu, to w trakcie rozmowy z nami, pomożemy Ci ją przygotować.

Ile trwa wykonanie strony www?

Wszystko zależy od wielkości tworzonego serwisu, funkcjonalności, zastosowanej technologii oraz otrzymanych materiałów. Minimalny czas przygotowania strony internetowej to 15 dni roboczych od momentu załatwienia wszystkich formalności (podpisanie umowy, sporządzenie dokumentacji, zebranie materiałów). Niemniej jednak po drodze jest kilka pułapek czasowych niezależnych od naszego czasu pracy, m.in.: zatwierdzenie przez Ciebie poszczególnych etapów, przesłanie przez niego ewentualnej listy poprawek oraz czas ich naniesienia. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Zależy nam aby serwis został przygotowany dobrze i zrealizował założone cele. Dlatego przygotowanie dobrej strony internetowej wymaga czasu.

Jaki jest koszt inwestycyjny wykonania strony internetowej i co ma wpływ na jego wysokość?

To zbyt ogólne pytania na które możemy odpowiedzieć, że strona internetowa tyle kosztuje co samochód. Każda realizacja jest inna (inne cele, rozwiązania, funkcjonalność, wielkość serwisu, technologia wykonania) tak jak samochód i nie możemy jednoznacznie podać kwoty inwestycji. Konkretną kwotę inwestycji w stronę www podamy po rozmowie z Tobą i otrzymaniu od Ciebie szczegółowej specyfikacji. Minimalna kwota inwestycji za którą podejmiemy się realizacji to 2 400 PLN/netto (surowa strona www: projekt graficzny, statyczna grafika, kodowanie 4 podstron, instalacja na serwerze wskazanym przez Ciebie).

Czy opłatę za stronę należy uiścić od razu?

Nie. Realizacja strony internetowej przebiega etapowo. Po akceptacji projektu graficznego strony (pierszego etapu), wpłacasz zaliczkę w ustalonej kwocie (nigdy nie przekracza ona 50% wartości zamówienia). Po realizacji wszystkich etapów danego zamówienia i ich akceptacji , otrzymasz fakturę pomniejszoną o kwotę opłaconej wcześniej zaliczki.

Czy opłata za utworzenie strony jest jednorazowa, czy jest to opłata abonamentowa?

Opłata za projekt, realizację i wdrożenie strony internetowej jest jednorazową inwestycją. Po opłaceniu stajesz się właścicielem praw majątkowych i jedynym dysponentem. Wyjątek stanowi rozliczenie ratalne. Jeżeli nie stać Cię na zapłacenie pełnej kwoty jednorazowo, możemy rozłożyć ją na raty. Wówczas opłat jest kilka w zależności od wybranej opcji ratalnej. Coroczne opłaty mogą dotyczyć hostingu i domeny lub, na Twoje życzenie, opieki nad stroną i jej aktualizacji.

Dlaczego inne firmy tworzą strony taniej? Skąd różnice w kosztach stworzenia strony internetowej?

Ze stronami internetowymi jest jak z samochodami. Są różne koncerny samochodowe i każdy wycenia swoje auta inaczej. Cena auta zależna jest od czasu i jakości wykonania, technologii, segmentu, marki, funkcjonalności i wyposażenia. Agencje i firmy reklamowe są jak takie koncerny. Wyceniają czas pracy specjalistów, jakość, technologię, indywidualnie. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, aby zrobić dobrą stronę potrzeba czasu, a czas to pieniądz. Nie musisz znać się na tworzeniu stron internetowych, ale dla Twojego dobra powinieneś wiedzieć na co zwrócić uwagę. Sami staramy się dobierać rozwiązania, które w optymalny sposób zrealizują założone cele.

Jakie jeszcze opłaty wiążą się z umieszczeniem strony w Internecie?

Umieszczenie gotowej już strony w Internecie jest możliwe po dokonaniu rejestracji domeny i wykupieniu hostingu. Są to koszty, które musisz ponieść aby strona mogła funkcjonować w internecie. Kolejne opłaty mogą dotyczyć ewentualnej opieki nad serwisem, bądź pozycjonowania strony.

Nie mam materiałów na stronę. Czy możecie mi pomóc?

Takie materiały jak zdjęcia czy filmy możemy przygotować. Pomożemy również w przygotowywaniu treści serwisu.

Jaką wybrać technologię dla mojej strony internetowej?

Pozwól, że wyręczymy Cię w tym. Na podstawie dostarczonej przez Ciebie specyfikacji, badań rynku przedstawimy Tobie optymalne rozwiązania.