MULTIMEDIA    Strony internetowe Flash

Strona internetowa we Flash'u - efektowna prezentacja Twojej firmy w sieci

Wykonywane przez nas strony w technologii Flash są bardzo atrakcyjne wizualnie dzięki czemu nie tylko wzbudzają zainteresowanie potencjalnych klientów, ale potrafią ich często zachwycić. Działają na wiele zmysłów jednocześnie (obraz, dźwięk) dzięki czemu są skutecznym narzędziem przekazu marketingowego, które możesz wykorzystać do zaprezentowania swojej firmy.

Przykładowe realizacje

Logo dla slepu z kosmetykami <a href='#'>czytaj więcej</a> Logo dla marki odzieży damskiej <a href='#'>czytaj więcej</a> Logo dla firmy wideofilmowej <a href='#'>czytaj więcej</a> Logo dla firmy sprzedającej artykuły biurowe <a href='#'>czytaj więcej</a>

Więcej szczegółowych informacji naszych prac znajdziesz na stronie Realizacje.

Co zyskasz zlecając nam zaprojektowanie strony www w technologii Flash?

 • Dobrze przemyślaną i wykonaną stronę internetową,
 • skuteczne rozwiązania realizujące cele biznesowe i marketingowe,
 • estetyczną i wyróżniającą się graficznie stronę www,
 • animacje dostosowane do potrzeb odbiorców,
 • stosunkowo szybko ładujące się podstrony, animacje,
 • przewagę nad konkurencją, za sprawą nowoczesnej i skutecznej prezentacji firmy,
 • stały kontakt i konsultacje przez cały okres współpracy,
 • szybkie uaktualnienie strony www,
 • wszystkie pliki źródłowe na płycie CD,
 • prawa majątkowe do strony www.
 • Na koniec zajmiemy się promocją Twojej strony w sieci. Mamy możliwości pozycjonowania nawet w pełni multimedialnych stron. Dzięki temu potencjalni klienci łatwo odnajdą Twoją stronę, generując dużo wejść (więcej informacji znajdziesz na podstronie).

Tak kompleksowo stworzona strona www nie tylko będzie wspierała tradycyjne metody marketingowe Twojej firmy, ale również przyniesie realne zyski.

Poznaj etapy tworzenia strony internetowej we Flash'u

ikona audytuANALIZA
Zaczniemy od audytu rynku i poznania Twoich potrzeb. W ten sposób zdobędziemy informacje o Twoich konkurentach oraz wyodrębnimy cele i potrzeby zarówno Twoje jak i Twoich potencjalnych klientów.


ikona wycenySTRATEGIA
Na podstawie zebranych informacji przygotujemy wspólnie strategię Twojego serwisu oraz opracujemy wstępny scenariusz strony.


ikona wycenyWYCENA
Następnie przedstawimy wycenę wraz z umową. Po akceptacji warunków współpracy i podpisaniu umowy dopracujemy scenariusz i zbierzemy materiały (treści, zdjęcia, filmy itd.) potrzebne do realizacji Twojej strony.


ikona realizacjiREALIZACJA
Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów stworzymy dynamiczną, przejrzystą, funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie stronę interaktywną. Dzięki temu Twoi obecni i potencjalni klienci chętnie zapoznają się z zawartością serwisu, łatwo odnajdą potrzebne informacje i wykonają żądaną przez Ciebie akcję, którą może być np. telefon kontaktowy.


ikona realizacjiWDROŻENIE
Gotową stronę www zainstalujemy na serwerze wskazanym przez Ciebie lub sami zarejestrujemy domenę i dobierzemy odpowiedni serwer.


ikona finalizacjaFINALIZACJA
Po pełnej akceptacji strony finalizujemy realizację. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz pliki źródłowe na płycie CD oraz prawa majątkowe do projektu.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące tworzenia stron www we Flash'u

Jaki jest termin realizacji strony we Flash'u?

Standardowo potrzebujemy około 18-25 dni roboczych. Niemniej jednak wszystko zależy od wielkości serwisu i efektów (animacji) wykorzystanych podczas produkcji strony – może trwać nawet kilka miesięcy.

Czy strony Flash można przeglądać w każdej przeglądarce?

Zasadniczo tak. Niemniej jednak wszystko zależy jaka wersja plugin'a jest zainstalowana i czy przypadkiem użytkownik nie wyłączył jego obsługi.