REALIZACJE    Kreacja - realizacje

Realizacje - KLIENCI

Adams

Firma jest producentem wysokiej jakości profili elewacyjnych i fasadowych m.in.: opaskek okiennych, gzymsów, podparapetników , boni i narożników.

Od lipca 2010 roku wykonaliśmy dla Klienta kompleksowo stronę internetową, wizualizacje 3D profili, szablon aukcyjny, wdrożyliśmy sklep internetowy i blog firmowy, zaprojektowaliśmy wiele materiałów do druku, m.in. banery zewnętrzne i targowe, wklejkę reklamową, reklamę na samochód dostawczy oraz zrealizowaliśmy spot reklamowy typu Led.

Ars Moda

Firma zajmuje się produkcją odzieży dla kobiet.

Wykonaliśmy projekt logotypu.

Atti

Firma zajmuje się projektowaniem, montowaniem, konserwowaniem i serwisowaniem oświetlenia w akwariach i terrariach.

Podczas wieloletniej współpracy oprócz wdrożenia trzech sklepów internetowych opracowaliśmy nowe logo, szablon aukcyjny, zaprojektowaliśmy wizytówkę firmową oraz reklamę na szybę samochodową typu one way vision. Doradziliśmy również Klientowi wybór odpowiedniego hostignu i drukarni.

Galeria Sztuki Współczesnej "PARTER"

Galeria PARTER prowadzi działalność wystawienniczo-handlową unikatowych kolekcji autorskich artstów projektatnów od odzieży unikatowej, przez biżuterię artystyczną po grafikę, rysunek i malarstwo.

Dla galerii PARTER wykonaliśmy stronę internetową w technologii Flash.

KDM-automatyka M. Zwierzychowski i wspólnicy sp.j

KDM-automatyka jest wyspecjalizowaną firmą inżynierską oferującą usługi m.in.: w zakresie projektowania, wdrożenia i integracji systemów automatyki, w tym robotyki, prac elektro-montażowych i elektro-instalacyjnych.

W ramach współpracy z KDM-automatyka zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy rozbudowaną, funkcjonalną i wielojęzykową firmową stronę internetową z systemem CMS oraz blog pomocy technicznej.

Klaps Studio

Klaps Studio to firma zajumująca się wideofilmowaniem za pomocą kranu kamerowego.

W ramach współpracy wykonaliśmy stronę internetową, logotyp oraz dwa projekty wizytówek dwustronnych.

Liwi

Firma LIWI zajmuje się sprzedażą przynęt wędkarskich, pokarmu akwarystycznego i sprzętu podlodowego.

W ramach współpracy dokonaliśmy drobnych modernizacji na stronie internetowej i w panelu administracyjnym oraz wdrożyliśmy system sklepowy.

Makalu Invest Sp. z o.o.

Makalu Invest to twórca markowej odzieży i dodatków dla kobiet poszukujących klasyki z dodatkiem nieprzeciętności i energii.

W ramach współpracy stworzyliśmy logotyp dla nowej marki odzieży oraz wykonaliśmy dla niej stronę internetową w technologii Flash.

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Jedliczanka

Firma ORW Jedliczanka zajmuje się organizowaniem imprez firmowych i okolicznościowych.

Dla firmy stworzyliśmy stronę internetową, zajęliśmy się jej pozycjonowaniem i w ramach stałej współracy wykonujemy akualizacje strony.

Polteco

Polteco to producent odzieży dla subkultur oraz odzieży dziecięcej.

Dla firmy storzyliśmy kompleksowo stronę internetową wraz z sesją zdjęciową oraz pozycjonowaniem. Dodatkowo doradziliśmy odpowiedni hosting.

Pommier Polska Sp. z o.o.

Pommier Polska jest producentem i dystrybutorem części do zabudowy nadwozi pojazdów użytkowych.

W ramach współporacy wykonaliśy projekt graficzny i elementy graficzne do strony internetowej, główek do kalendarza trójdzielnego oraz elektroniczną kartkę świąteczną.

Tomet s.c. T. Tomczuk, I. Tomczuk

Firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą kompresorów tłokowych, śrubowych, wysokociśnieniowych, przewożnych oraz zbiorników ciśnienowych.

Wykonaliśmy projekt graficzny i wdrożenie strony internetowej.

Zofia Borkowska

Projektantka odzieży unikatowej z naturalnych tkanich.