Kariera - praca, którą pokochasz

Zdolne osoby, chcące stać sie ważnym elementem machiny sukcesu, których profil pasuje do naszych oczekiwań zapraszamy do składania aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Programista PHP
Praca w biurze

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania oraz serwisów internetowych na podstawie analizy procesów biznesowych klientów.
  • Cięcie grafiki i przygotowywanie frontendów aplikacji webowych.
  • Analiza wymagań użytkowników.
  • Tworzenie i wdrażanie systemów CMS i CRM.
  • Kontrola jakości, tworzenie dokumentacji i help desk.
  • Tworzenie szablonów i wdrażanie sklepów internetowych.
  • Obsługa i serwis istniejących wdrożeń.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość  PHP5, MySQL, wzorców projektowych (MVC) oraz  Zend framework.
  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego (OOP) oraz systemów kontroli wersji (SVN/Git).
  • Bardzo dobra znajomość  XHTML, CSS, JavaScript (Ajax, jQuery).
  • Zdolność analizy poprawności funkcjonowania aplikacji.
  • Umiejętność pisania przejrzystego kodu.
  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP.
  • Dobra znajomość popularnych systemów CMS (Joomla, WordPress).
  • Doświadczenie w budowie aplikacji internetowych w oparciu o Zend framework.
  • Doświadczenie w pracy z systemami śledzenia błędów.
  • Praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji WWW.
  • Umiejętność radzenia sobie z błędami przeglądarek.
  •  Umiejętność obróbki grafiki na potrzeby stron WWW (Photoshop / Gimp)
  • Komunikatywność, pomysłowość, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, poczucie humoru.
  • Sumienność, terminowość i odpowiedzialność za efekty swojej pracy.

Na terenie biura obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.

Dodatkowy atut:

  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Umiejętność tworzenia aplikacji wykorzystujących Facebook API.
  • Znajomość Adobe FlashActionScript oraz Adobe Flash Builder.
  • Umiejętność programowania na urządzenia mobilne.
  • Znajomość systemów CMS Drupal i Typo3.
  • Praktyczna znajomość HTML5 i CSS3.
  • Doświadczenie przy rozbudowie środowisk open source.
  • Podstawowa znajomość zagadnień SEO i Usability.
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym co najmniej czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.
  • Pracę w biurze.
  • Po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Normowany czas pracy (8h).
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
  • Współtworzenie profesjonalnych realizacji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Aplikacje (list motywacyjny i CV z uwzględnieniem powyższych wymagań oraz listę przykładowych realizacji) prosimy wysyłać na adres: rekrut@arsit.pl - w temacie prosimy wpisać Programista PHP.
Webmaster
Praca zdalna

  • Przygotowywanie szablonów pod systemy CMS/E-commerce na podstawie dostarczonej grafiki.
  • Cięcie grafiki i kodowanie HTML, CSS i JavaScript.
  • Wdrażanie i konfiguracja stron www opartych o systemy CMS.

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości HTML (HTML5), CSS (CSS3), JavaScript (framework JQuery).
  • Podstawowa znajomość jednego z programów graficznych (Photoshop, Gimp)
  • Bardzo dobra znajomość standardów W3C.
  • Dobra znajomość systemów CMS Joomla i WordPress.
  • Umiejętność cięcia i obróbki grafiki na potrzeby stron www.
  • Duże doświadczenie w realizacji projektów internetowych poparte bogatym portfolio.
  • Komunikatywność, samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za efekty swojej pracy.

  • Znajomość takich technologii jak PHP, SQL, XML, Flash, Actionscript.
  • Znajomość frameworków języka PHP np. Zend.
  • Dobra znajomość rozwiązań Drupal, Typo3.
  • Znajomość zagadnień  SEO Optimization i Usability.
  • Umiejętność tworzenia stron na urządzenia mobilne.
  • Znajomość Facebook API i FBML.

Oferujemy:

  • Stałe zlecenia z atrakcyjnym wynagrodzeniem w zależności od umiejętności i doświadczenia.
  • Umowę na podstawie umowy zlecenie / o dzieło.
  • Udział w pracach nad ciekawymi i wymagającymi realizacjami.
Aplikacje (list motywacyjny i CV z uwzględnieniem powyższych wymagań oraz listę przykładowych realizacji) prosimy wysyłać na adres: rekrut@arsit.pl - w temacie prosimy wpisać Webmaster.

Wszystkie aplikacje (cv, list motywacyjny) prosimy wysyłać z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AGENCJA INTERAKTYWNA ARSIT dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)"