KREACJA    Identyfikacja wizualna firm

Identyfikacja wizualna firm - stwórz silną markę

Trudno dziś sobie wyobrazić umacnianie marki bez spójnej identyfikacji wizualnej firmy. Aby zwiększyć świadomość marki u Twoich potencjalnych klientów proponujemy Ci stworzenie projektu graficznego:

 • logo (szczegóły na stronie projekt logo),
 • wizytówek,
 • papieru firmowego, teczki ofertowej,
 • wzoru listów, faksów czy e-maili,
 • kalendarzy, ulotek czy folderów,
 • materiałów drukowanych dla celów public relations,
 • CI lub dowolnej reklamy na środkach transportu,
 • nadruku CD i okładek,
 • wystroju stanowisk targowych,
 • tablic i tabliczek informacyjnych, szyldów reklamowych,
 • dowolnego materiału promocyjnego.

Do projektów możemy i polecamy opracować Księgę Identyfikacji Wizualnej (Księga Znaku). Szczegóły poniżej.

Księga znaku na straży spójnego dążenia do celu

Logo (logotyp) jest głównym i najważniejszym elementem kształtującym świadomość marki. Dlatego tak ważne jest, aby stosować logo w sposób spójny i zgodny z zasadami standardów korporacyjnych. Owe zasady pomaga ustalić i przestrzegać Księga Identyfikacji Wizualnej (CI - Corporate Identity), która jest przewodnikiem i podręcznikiem stosowania logo.

Standardowo zaprojektowana przez nas CI zawiera budowę logo (logotypu), kolorystykę (RGB, Pantone, CMYK), pole ochronne wokół logo, warianty logo (monochromatyczne i achromatyczne), typografię oraz przykłady prawidłowej i nieprawidłowej formy logo.

Oprócz standardowej Księgi Identyfikacji Wizualnej możemy Ci zaoferować wersję rozszerzoną o dowolną ilość elementów składających się na identyfikację wizualną Twojej firmy. Kwota inwestycji w CI uzależniona jest od ilości tych elementów.

Co zyskasz korzystając z naszej usługi projektowania identyfikacji wizualnej?

 • Dobrze przemyślane, oryginalne i starannie wykonane elementy identyfikacji wizualnej dostosowane do charakteru i działalności Twojej firmy;
 • spójność i jednolitość projektów z całym systemem komunikacji wyróżniającą Twoją firmę spośród innych firm;
 • ewentualne poprawki aż do pełnej satysfakcji (finalizujemy jedynie projekty w 100% zaakceptowane);
 • fachowe doradztwo i pomoc w sprawach technicznych i merytorycznych dotyczących identyfikacji wizualnej oraz stały kontakt na każdym etapie współpracy;
 • dobrą atmosferę współpracy oraz korzystne warunki przyszłej kooperacji;
 • różne pliki wynikowe, które otrzymasz pocztą elektroniczną lub na płycie CD;
 • prawa majątkowe do wykonanych projektów identyfikacji wizualnej.

Poznaj etapy tworzenia identyfikacji wizualnej

ikona audytuANALIZA
Na początku analizujemy Twoje potrzeby i wstępnie omawiamy projekty składajace się na identyfikację wizualną firmy. Wyszukujemy informacji o branży i konkurencji. Chcemy jak najlepiej poznać Twoją firmę, aby skutecznie oddać jej charakter w projektach.


ikona wycenyWYCENA
Na podstawie wstępnych ustaleń, przygotowujemy wycenę wraz z umową. Po akceptacji wyceny podpisujemy umowę o współpracę. Wpłacasz 50% wartości zlecania na przygotowanie projektów.


ikona realizacjiREALIZACJA
Rozpoczynamy zbieranie potrzebnych materiałów i przystępujemy do realizacji projektów. Większość projektów przygotowujemy w dwóch wersjach do wyboru - chyba, że ustalenia umowy są inne. Po wybraniu przez Ciebie konkretnych projektów przygotowujemy je w ustalonych formatach. Na koniec przygotowujemy Księgę Identyfikacji Wizualnej (o ile ją zamówiłeś).


ikona finalizacjaFINALIZACJA
Po pełnej akceptacji projektów finalizujemy realizację. Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłamy drogą mailową gotowe pliki wraz z przekazaniem praw majątkowych do projektów.


Odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania identyfikacji wizualnej

Czy istnieje możliwość wydruku materiałów reklamowych.

Tak. Współpracujemy z drukarniami, które wyróżnia terminowość, rzetelność i najwyższa jakość wydruku.

Co będzie jeśli przedstawione projekty nie spodobają mi się?

Aby nie dopuścić do rozczarowania projektami, w trakcie rozmowy (telefonicznej lub bezpośredniej) ustalimy szczegóły, zapoznamy się z charakterem Twojej firmy i Twoją wizją projektu. W ten sposób postaramy się dokładnie poznać Twoje potrzeby tak, aby nasze projekty jak najlepiej spełniały Twoje oczekiwania. Jeżeli wybrany przez Ciebie projekt będzie potrzebował korekty, wówczas naniesiemy niezbędne poprawki, aż projekt w pełni usatysfakcjonuje Cię. Jeśli mimo wszystko okaże się, że żaden z projektów nie spełnia w najmniejszym stopniu Twoich oczekiwań, możesz dokupić dodatkowe projekty lub zrezygnować z dalszej współpracy (bez zwrotu kosztów przygotowania projektów).

Czy zamawiając u was projekt nabywam również prawa autorskie do niego?

Po wykonaniu przez nas projektu i dokonanej przez Ciebie stosownej opłaty, nabędziesz pełne prawa majątkowe do niego. Same prawa autorskie (wg polskiego prawa) są niezbywalne.

Czy zamówiony u was folder będę mógł wydrukować w dowolnej drukarni?

Zasadniczo tak. Przed realizacją staramy się dowiedzieć gdzie będzie dany projekt drukowany, a następnie zdobywamy od tej drukarni niezbędne informacje. Utrzymujemy standardy projektowe DTP, więc nie powinno być problemów z wydrukiem nawet jeśli jeszcze nie wiesz gdzie chcesz drukować.