INTERNET    Strony www z systemem CMS

Strony www z systemem CMS - Łatwo zarządzaj swoim serwisem www

Jeśli przewidujesz, że Twoja nowa strona będzie bogata w treści i często aktualizowana, to proponujemy zbudować stronę z systemem CMS dopasowanym do Twoich potrzeb.

System CMS do zarządzania treścią jest narzędziem, które pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób dokonywać samodzielnie aktualizacji strony bez potrzeby posiadania wiedzy i umiejętności programistycznych. Zmiany dokonywane są przez Panel Administracyjny, w którym można dodawać i modyfikować treści za pomocą edytora tekstowego przypominającego MS WORD.

Zobacz przykładową realizację strony www z systemem CMS

Strona www z systemem CMS dla KDM-automatyka Panel zarządzający stronami Widok edytora treści Widok menadżera plików

Co umożliwia CMS?

 • Prostą i niezależną administrację serwisem, którą mogą wykonywać osoby bez wiedzy programistycznej,
 • szczegółową i bogatą w treść prezentację firmy oraz jej oferty,
 • łatwą rozbudowę serwisu o dodatkową i dowolną funkcjonalność,
 • niski koszt utrzymania tej formy reklamy.

Co może zawierać Twój CMS?

 • Intuicyjny panel administracyjny - z łatwością będziesz zarządzał zawartością serwisu;
 • wyszukiwarkę, dzięki której Twoi potencjalni klienci łatwo odnajdą poszukiwane informacje; może to być np. wyszukiwarka produktów wg wybieranych przez użytkownika parametrów i cech;
 • system logowania z ustalaniem przez administratora prawami dostępu;
 • galerię zdjęć z możliwością dodawania lub usuwania zdjęć;
 • ankiety, sondy, formularze;
 • dowolną aplikację internetową np. rezerwację miejsc.

Nie ma tu ograniczeń technicznych. Mówisz co potrzebujesz, a my dopasowujemy rozwiązanie.

Co zyskasz korzystając z naszej oferty budowy strony www?

 • dobrze przemyślany i wykonany serwis internetowy wraz z systemem CMS umożliwiającym samodzielną aktualizację serwisu www,
 • skuteczne rozwiązania realizujące cele biznesowe i marketingowe,
 • ładną i wyróżniającą się szatę graficzną strony www,
 • kodowanie strony przyjazne wyszukiwarkom z zachowaniem standardów sieciowych,
 • funkcjonalny i użyteczny serwis internetowy o intuicyjnej nawigacji,
 • przewagę nad konkurencją, za sprawą nowoczesnej i skutecznej prezentacji firmy,
 • dowolne aplikacje zwiększające funkcjonalność serwisu,
 • przewagę nad konkurencją, za sprawą nowoczesnej i skutecznej prezentacji firmy,
 • stały kontakt i konsultacje przez cały okres współpracy,
 • dokumentację wraz z plikami źródłowymi, które otrzymasz na płycie CD,
 • prawa majątkowe do serwisu www,
 • możliwość rozbudowy strony www o sklep internetowy.

Poznaj etapy tworzenia strony internetowej

Kompleksowo przygotujemy dla Ciebie stronę internetową.

ikona audytuAUDYT
Zaczniemy od audytu rynku i Twoich potrzeb. W ten sposób poznamy Twoich konkurentów oraz wyodrębnimy cele i potrzeby zarówno Twoje jak i Twoich potencjalnych klientów.


ikona strategiiSTRATEGIA
Na podstawie zebranych informacji przygotujemy wspólnie strategię Twojego serwisu, co pozwoli efektywnie wykorzystać narzędzie jakim jest strona www do realizacji celów Twojej firmy. Jeżeli już posiadasz swoją strategię dostosujemy do niej projekt strony www.


ikona projektuPROJEKT
Po wyznaczeniu celów przygotujemy atrakcyjny wizualnie, przejrzysty i funkcjonalny projekt graficzny serwisu. Dzięki temu Twoi obecni i potencjalni klienci chętnie zapoznają się z zawartością serwisu, łatwo odnajdą potrzebne informacje i wykonają żądaną przez Ciebie akcję, którą może być np. złożenie zamówienia.


ikona realizacjiREALIZACJA
Następnie przejdziemy do kodowania strony internetowej wraz z pracami progrmistycznymi nad systemem zarządzania treścią CMS.


ikona wdrozeniaWDROŻENIE
Gotowy serwis www zainstalujemy na serwerze wskazanym przez Ciebie lub sami zarejestrujemy domenę i dobierzemy odpowiedni serwer. Dzięki temu zyskasz czas, który musiałbyś poświęcić na szukanie właściwego serwera i rejestrację domeny.


ikona promocjiPROMOCJA
Możemy również zająć się promocją Twojego serwisu internetowego w sieci. Dzięki temu potencjalni klienci łatwo odnajdą Twoją stronę, generując dużo wejść (szczegóły dostępne na podstronie Pozycjonowanie).


Darmowa wycena usługi

wycenaJeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz poznać wstępną wycenę Twojej nowej strony internetowej, przejdź na podstronę » kontakt i wyślij zapytanie ofertowe wraz ze specyfikacją.

Specyfikacja (brief) to dokument, który nie tylko pomoże nam poznać Twoje oczekiwania i zakres planowanych prac, ale przede wszystkim pozwoli Ci sprecyzować cele i wymagania stworzenia strony oraz wyznaczyć i zrozumieć grupę docelową. Zazwyczaj podczas tworzenia takiego dokumentu wpada się na nowe pomysły i poznaje nowe fakty. Dzięki temu otrzymamy cenne wskazówki, które później pozwolą nam przygotować optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Ponadto, dobrze opracowana specyfikacja szybciej i precyzyjniej pozwala nam przygotować kosztorys, a obu stronom uniknąć niedomówień.

Zachęcamy do pobrania (plik PDF) i wypełnienia przygotowanego przez nas szablonu specyfikacji:

pobierz specyfikacjęUwaga! Nie można zapisać wypełnionego elektronicznie dokumentu i po zamknięciu go, wszystkie wpisane dane zostaną automatycznie wyczyszczone. Dlatego po elektronicznym wypełnieniu specyfikacji musisz przesłać do nas dokument pocztą elektroniczną za pomocą przycisku "Wyślij", a następnie go wydrukować. Jeżeli nad dokumentem ma pracować więcej osób warto wcześniej wydrukować pustą specyfikację, a po wspólnym opracowaniu dokumentu dopiero wypełnić wersję elektroniczną.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie systemu CMS

Pod jakimi przeglądarkami system CMS działa poprawnie?

System przygotowany jest pod działanie na wszystkich nowych i najpopularniejszych przeglądarek m.in.: IE od wersji 7, FF od wersji 3, Opera od wersji 9, Chrome i Safari od wersji 4. Starsze wersje przeglądarek oraz inne przeglądarki notują bardzo mały procent użytkowników i każdego dnia ich ubywa. Jest możliwość dostosowania działania CMS do starszych wersji za dodatkową opłatą.

Jakie są wymagania wobec serwera, na którym ma być umieszczony CMS?

Na serwerze muszą być zainstalowane: PHP od wersji 5 oraz MySQL.

Czy trzeba instalować na komputerze jakiś program aby korzystać z systemu CMS?

Nie. Wszystko działa po stronie serwera. Do obsługi systemu CMS potrzebujesz jedynie dostępu do internetu.

Jakimi elementami może zarządzać wasz system CMS?

Praktycznie każdym elementem na stronie. Niemniej jednak musisz brać pod uwagę fakt, że im więcej zarządzanych elementów tym większe obciążenie systemu – strony ładują się wolniej. Zazwyczaj radzimy, by zarządzać jedynie elementami, które często będą uaktualniane.

Czy wasz system CMS obsługuje kilka wersji językowych?

Tak. Możemy do systemu włączyć dowolną ilość wersji językowych.

Czy korzystacie z gotowych systemów zarządzania treścią?

Oferujemy system CMS zaprojektowany indywidualnie do potrzeb serwisu. Staramy się nie korzystać z gotowych systemów CMS, gdyż często są one przeładowane zbędnym kodem i niepotrzebnymi modułami przez co strony uruchamiają się wolniej. Są także bardziej narażone na występowanie błędów i trudniej się nimi zarządza (dużo niepotrzebnych opcji). Proponowany przez nas system jest bezpieczny i zoptymalizowany, dzięki czemu Twoja storna będzie ładowała się szybko i bezbłędnie. Z pewnością docenisz łatwość dokonywania zmian.

Odpowiedzi na pytania dotyczące tworzenia stron internetowych znajdziesz na podstronie Strony internetowe w zakładce FAQ-strony internetowe.